Art Malden

Art Malden

Het kunstfestival staat voor 2020 gepland voor 5 ( vernissage alleen op uitnodiging) 6 en 7 juni van 11.00 tot 18.00 uur.

Het is een jubileumjaar want de Tuin der Verbeelding wordt voor de 10de  keer georganiseerd.

Deelname is alleen voor professionele kunstenaars en op uitnodiging.

Er exposeren 30 kunstenaars van alle disciplines. De locatie is de 5000 m2 grote tuin van gastheer en medekunstenaar Hans Janssen centraal gelegen aan de doorgaande weg op 5 km van het centrum van Nijmegen.

De tuin wordt aangekleed met 2 bedoeïenententen van 80 m2; eentje herbergt de catering en het terras, de tweede biedt plaats aan 4 kunstenaars. Er zijn in de tuin dus overdekte en open plekken te vergeven.

Kunstenaars mogen, in overleg, hun eigen easy-up tent meenemen mits deze wit- of zandkleurig is.

Bent u niet uitgenodigd maar wilt u toch meedoen dan kunt u daarvoor contact opnemen met Ad Peperkamp +31 6 17391120

Pieter Kortekaas
www.pieterkortekaas.nl

 

Heidi Wallheimer
www.heidiwallheimer.com

 

Babette Peters  www.babettepeters.nl

Rugare Robin Kutinyu  https://rugarearts.eu/

Marijke van Velde    http://www.marijkevanvelde.nl/

   Peter Spaas http://www.3-delta.de/

   Ina Markus  http://www.inamarcus.com/

  Ingrid van Polen  http://www.ingridvanpolen.com/

Elly de Graaf     www.naturebyelly.nl

Gerreke van Veen  https://www.ecru.nl/

Eveline Kieskamp    https://www.evelinekieskamp.nl/

Eric van Mechelen    https://www.ericvanmechelen.com/

  Nettie Mulder  http://www.atelierbuiten.nl/

  Nettie geeft demonstraties aquareleren.

  Cursisten van haar zijn met eigen werk aanwezig

   Wilma Bertrams  https://wilmabertramsatelier.exto.nl//#.XmIijahKhPY

  Wilma geeft demonstraties RAKU stoken samen met collega- keramist Jos

   Jos Schleedoorn hthttps://www.dekunststroom.nl/wie-zijn-wij/2-j

Jos geeft demonstraties RAKU stoken samen met collega- keramist Wilma

Deelnemende kunstenaars uit eerdere edities

Harm van der Zeeuw Joshua Pennings Juul Baltussen Kieta Nuy Cees Meijer Franz Joseph Vanck Christoph Goldberg Kersten von Klein Mattes  Nebelwasser Will Schropp Cor de Ree Toni Bauer Rob van Den Broek Lydia Schroder Anna Stringer Akoz Sziraki Marianne Den Hartog demonstratie glas-in-lood door Nico Reemers demonstratie acrylic one door Leony demonstratie glassmelten door Miranda demonstratie nieuwe druktechnieken door Interscreen
Richard van der Koppel Godelieve Geurts Ernesto Marques Ekkehard Broermann Tina Lintvelt Ivon van Wordragen Lolke van der Bij Miriam Meulepas Wim Steins Ann Dierckx Diederik Storms Tim Roosen Dany Tulkens Lei Hannen Ine van Lierop Jeanette Jansen Lisanne van Geleuken (muziek) Christo van Bree (muziek) Gerrit Band (dichtkunst) De Pennenstreek (dichtkunst)